13 sierpnia 2017

Wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki NESEO.PL

Jako nieliczni na szczecińskim rynku oferujemy Państwu wykonanie całkowitych panoram sferycznych umożliwiających obrót w zakresie pełnych 360×180 stopni. Dzięki zastosowaniu autorskich metod oraz użyciu specjalistycznych statywów wykonujemy bardzo precyzyjne zdjęcie podłoża, dzięki czemu panorama sferyczna nie posiada żadnych ograniczeń w polu widzenia.

…Zdobywaj klientów dzięki wirtualnym wycieczkom

Chcemy by dzięki naszym panoramom Państwa klienci całkowicie wciągnęli się wirtualny spacer po Państwa lokalu. Specjalnie do tego celu starannie wybraliśmy program multimedialny zapewniający najlepszą płynność obrotów oraz najprzyjemniejszą dla oka szatę graficzną. Wycieczki zostają osadzone w formacie FLASH, co najlepiej zapewnia możliwość otwierania wycieczek również na starszych komputerach. W połączeniu z pełnym zakresem obrotów 360×180 stopni dostarczamy Państwu w pełni interaktywny produkt przy wykorzystaniu najlepszych technik dostępnych obecnie na rynku.

…Daj się znaleźć w Internecie. Zaprezentuj się przez wirtualny spacer

Zaproś swoich klientów na wirtualny spacer po swoim lokalu. Dzięki wycieczce zdobędziesz możliwość pokazania się z najlepszych stron. Klient będzie miał możliwość wyrobić sobie opinię na temat Twojej firmy. Ta forma prezentacji jest wiarygodniejsza od tradycyjnych zdjęć, które mogą nie oddawać rzeczywistego wyglądu pomieszczeń poprzez manipulację perspektywą i oświetleniem. Zamiesczając wirtualną wycieczkę na swojej stronie dostajesz dodatkowy atut: zadowlony klient zapamięta wirtualny spacer i będzie mógł podesłać link swoim znajomym. Nic więc dziwnego, że wirtualne wycieczki cieszą się dużą i ciągle rosnącą popularnością.

Na co dzień korzystamy ze sprzętu wysokiej jakości. Na wyposażeniu posiadamy profesjonalne statywy studyjne. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej lustrzanki cyfrowej Canon oraz markowej optyki dostarczamy Państwu obraz cechujący się wysoką detalicznością oraz ostrością. Nasze wirtualne wycieczki to gwarancja zadowolenia.